Przełęk 34, 48-351 Biała Nyska
tel./fax +48 77 433 40 89
Malowanie proszkowe
Pulver Center Oferujemy usługi malowania proszkowego farbami epoksydowymi, poliestrowymi i poliestrowo - epoksydowymi tak polskimi jak i zachodnimi oraz na specjalne życzenie Klienta lub dostarczonymi przez niego.

Oferujemy powłoki proszkowe w pełnej gamie kolorów o wszystkich typach połysku i różnych strukturach Malujemy proszkowo wszelkiego typu detale i konstrukcje z metalu oraz odlewy żeliwne. maksymalne gabaryty to 1400 x 1000 x 5200.

Pulver CenterPowłoka z farb proszkowych charakteryzuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i doskonale zabezpiecza antykorozyjnie, jest wytrzymała mechanicznie i bardzo estetyczna. W związku z tym, że farby proszkowe posiadają atesty higieniczne malowanie nimi jest zalecane do pokrywania sprzętu medycznego art. gospodarstwa domowego oraz maszyn i urządzeń mających kontakt z żywnością i wodą pitną.

Pulver Center Przykłady wykonywanych u nas usług to lakierowanie proszkowe takich detali jak: lampy, świeczniki, wieszaki, kwietniki, stojaki, wózki, szafki, części silników i wentylatorów, anteny, klucze, zawory, kadłuby, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, ogrodzenia, balustrady, żaluzje, stolarka aluminiowa, meble biurowe, ogrodowe itp.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, rzetelności i dbałości zapewniamy wysoką jakość usług. Dowodem na to jest posiadanie wspólnie z jedną z dużych firm produkcyjnych w Polsce certyfikatu ISO 9001.